Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Benőtt körömmel kapcsolatban...

Benőtt körömmel kapcsolatban tapasztalt sebészt, bőrgyógyászt?

Figyelt kérdés

Tudnátok ajánlani benőtt körömmel kapcsolatban tapasztalt sebészt vagy bőrgyógyászt? Ne magánt.


Sok gondom volt vele, tavaly nyáron is végig mindenfélét csináltak vele, a végén is megsebészkedték, de megint kinőtt ott valami... :( Szóval nem szívesen mennék vissza megint oda.



2014. máj. 30. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:

pedig szerintem csak az segíthet. Tapasztalat. Ugyanis nekem hasonló volt a bajom, mint neked. Rengeteget szenvedtem, mire elmentem sebészetre. Oké felvágta május végén. Augusztusban annyira fájt, vissza kellett menni. Kaptam kenőcsöt. Októberre szinte kocka lett az ujjam, zöldes, kemény, és alig tudtam elviselni a cipőt.. Bementem gennyhólyag. Kicsípte, kinyomta. Hurrá, jó volt. Másnapig. Na, itt lett elege páromnak, hogy mi a francot művelnek, és elvitt privát. Amúgy eü-s dolgozó azt mondta, akinek vágják, kb fél évente mehet vissza :(

Magándoki elmagyarázta, mit csináltak rosszul először. Kicsit másabb alakja lett a körmömnek, viszont 2. éve nyugi van. A magándoki szerint 95%, hogy nem újul ki...

2014. máj. 31. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja, egyáltalán merre keresel sebészt?
2014. máj. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen tudom, hogy az jó lenne, de sajnos most hónapról hónapra mínuszban vagyok anyagilag. Korábban az egyik lábujjamat megcsinálta egy magán és az tényleg jó lett nekem is.


Arra gondoltam, hogy csak van egy olyan doki a normál egészségügyben, aki rájött, hogy kell ezt megcsinálni. Budapesten a 13 kerben vagyok. De gondolom azért más kerületbe is elmehetek szakorvoshoz, ha tudom kihez akarok.

2014. jún. 1. 11:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, akkor jó messze vagy.. Sajnos tapasztalat, hogy szinte minden normális ellátásért fizetned kell :(
2014. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!