Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami bajom most? Vagy...

Lehet valami bajom most? Vagy ez csak a megfázás miatt van?

Figyelt kérdés

Két nappal ezelőtt volt egy kis buli, és alaposan felöntöttünk a garatra. Elég sokat ittam, mindent kevertünk mindennel, de nem hánytam, nem voltam rosszul, tudatomnál voltam, mindenre emlékszem. Viszont utána este picit fájt a májam, de nem sokáig, és nem is olyan erősen, csak tompán. Másnap meg egyáltalán nem, és azóta sem.

Egyébként sosem iszom, nem vagyok hozzászokva az alkoholhoz.

Csak azért aggódom, mert viszont elég vastag, fehér lepedékréteg volt a nyelvemen, most vettem észre. Letörölhető meg minden, de azt olvastam, hogy májbetegségnek is lehet a tünete. Viszont a megfázás és az immungyengeség is okozhatja a nyelven lévő lepedékképződést, és arra gyanakszom inkább, hogy megfáztam a hidegben, illetve a diétázás miatt legyengült a szervezetem.


Lehet baja a májamnak? Egyébként nem sárgultam be, sem a bőröm, sem a szemem, szóval nem tudom, számomra nem tűnik túl valószínűnek, de hátha Ti mást gondoltok.


Légyszí mellőzzétek a "nem kellett volna annyit inni" meg hasonló, kioktató hozzászólásokat, nem rendszeres és nem tervezek hasonlókat a közeljövőben.

Előre is köszi!



2014. jún. 1. 01:42
 1/5 A kérdező kommentje:
Egyébként ha ez fontos tényező, a lepedék fehér és leghátul, középen van/volt.
2014. jún. 1. 01:43
 2/5 anonim ***** válasza:
Dehogy májbetegség.
2014. jún. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A megfázás lesz az, vagy bármi más átlagos, hétköznapi dolog. Nekem akkor is olyan ha sok szemetet eszek egy nap.
2014. jún. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ivászattól nem lehet májbetegséged. A lepedék pedig ez esetben banális dolog, amit millió dolog okozhat /akár csak kevés folyadékfogyasztás is/. Ne legyél hipochonder.
2014. jún. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Tudom, egy kicsit hipo vagyok, igyekszem "leszokni" róla. :)

2014. jún. 1. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!