Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Közepesen gyulladt benőtt...

Közepesen gyulladt benőtt körömmel sebészhez vagy inkább pedikűröshöz forduljak?

Figyelt kérdés

Nyomásra nagyon fáj,de szerencsére még nem gennyes és a gyulladás sem nagyon durva egyelőre.Péntek óta esténként fél óráig áztatom fél óráig,és Tetran krémmel kenem.Úgy érzem,hogy talán ezt még egy pedikűrös is meg tudná oldani.Szerintetek?Én is próbáltam,de amikor alá próbálok nyúlni,az nagyon fáj.

A másik lábujjamon is be volt gyulladva,sőt durvábban,azt én magam vágtam ki,még évekkel ezelőtt.Azóta szerencsére azzal a lábujjammal nincs is gond.

Főleg azért tartok a műtéttől mert úgy tudom,hogy utána nagyon ronda lesz a köröm és mivel itt a nyár,szeretnék majd papucsot hordani.


2014. jún. 1. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Körmöt rendszeresen kell vágni. Legalább most az egyszer menj el vele sebészetre, hagyd, hogy kivágják rendesen, de fogadd meg, nem hanyagolod el többé. Bár ahogy írod, ez már nem az első eseted.. Ha hagyod, legközelebb is benől.
2014. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!