Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Végbélnyílás repedés esetén...

Végbélnyílás repedés esetén urológushoz vagy sebészhez forduljak?

Figyelt kérdés
köszi!

2013. jún. 7. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Senészhez.
2013. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi :)

jól van, jól van! :D

2013. jún. 7. 15:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Helo!


Proktológushoz.

2013. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, elírtam, nem senészt akartam, hanem sebészt. Sebészetre kell menni, engem ott megvizsgáltak és felírt a doki kenőcsöt, ha súlyosabb, akkor majd ő ad proktológiára beutalót.
2013. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Adok barátom egy régi gyógymódot amit nagymamámtól tanultam és dermatológus barátom autentikusnak talált!

Egy marék "farkasalma levelet" kettő liter vízben forralj fel, várd meg amíg ülhetővé lehül, fehér (mondjuk pelenka) rongyot áztass be vele és mosd meg a sérült részt. Legjobb a lavórban való beleülés, de lényeges a sérült bőr érintése.

A fennmaradó (megfőtt) farkasalma levelet a végbélhez tedd, húzz fel kettő alsónadrágot és tegyél a végbélhez egy ruhát, ha lehet fehéret, de legalábbis tisztát.

Ezt maximum kettőször ismételheted meg!

Ha ez sem segít akkor valóban a szike, tampon és a görbe tű a megoldás.

Az biztos, hogy nekem az első aranyerem óta (amikor belobbant) ha érzem, hogy valamiért be akar gyulladni ezzel előzöm meg.

Jobbulást kivánok!

2013. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!