Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Segítség! Feltehetőleg nyelvcs...

Segítség! Feltehetőleg nyelvcsap-ödémám van, mit tegyek vele?

Figyelt kérdés

Próbáltam menni ügyeletre, de zárva volt és teljesen el volt sötétítve, úgyhogy hazajöttem... Reggel arra keltem fel, hogy kellemetlen érzés a nyelés, megnéztem, és rálóg a nyelvcsapom a nyelvemre, és légszomjam is van, mert levegőt is nehezebben kapok. Igazából félek tőle hogy tovább duzzad és megfulladok. Ez lehetséges?

Mit csináljak hogy ez lejebb húzódjon? Esetleg egyek fagyit meg igyak hideget? Meg valami gyógyszer amit így be tudok venni rá, esetleg valami étel/gyógynövény?


2014. jún. 1. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem mindig rálóg a nyelvemre a nagy uvulám!De már megszoktam,nem zavar! Neked eddig nem volt nagy? ...Azért nézesd meg a gégészeten!
2014. jún. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
furcsa de elmúlt, már nem zavar, nem is lóg rá
2014. jún. 12. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!