Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az mitől van, hogy az alábbiak...

Az mitől van, hogy az alábbiak fordulnak elő velem? Éjjel felkelek, mintha megállt volna az idő. Teljesen nyugodt vagyok. Felkelek még az éjjel ötször vagy tizszer, és megállapítom, hogy milyen jó, hogy van valami. Nincs időérzékem.

Figyelt kérdés
Hogy mi ez a valami, nem tudom. Nem vagyok fáradt. Reggel néha viszont fáradtan ébredek. Az időérzékem éjszak ki van kapcsolva. Megállapítom hoyg van még x óra ébredésig. Kicsit zavaró, mert tényleg nincs olyankor időérzékem. Kóros ez? (bizonyára nem, általában mindig akkor parázok ha minden rendben)

2014. jún. 1. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én arra gyanakszom, hogy

1: Új órád van, új szomszédok, vagy új kutya a szomszédban, és még nem szoktad meg.

2: Vagy a testedet, vagy az agyadat nem fárasztod le nappal eléggé, vagy egyiket sem. Ha este úgy dőlsz az ágyba mint egy farönk, akkor egy földrengés sem ébreszt fel :)

2014. jún. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jól van :) Akkor irány a farönk projekt :)
2014. jún. 1. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!