Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iszonyatosan horkol a párom,...

Viktor 74 kérdése:

Iszonyatosan horkol a párom, már ott tartunk hogy nem alszom éjjel, Tud nekem ajánlani valaki horkolás ellen bármi megoldást? Kivéve a műtétet.

Figyelt kérdés

2014. márc. 24. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
12%

Egy erős fejrúgás vagy nyakra ütés...

és mehetsz is a sírköveshez... :)))))


Vagy menj át egy msáik szobába aludni vagy költözzetek szét. Napközben nem ingerült a kedves?

2014. márc. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyanez a problémánk, kipróbáltuk a patikákban kapható spray-ket, minimális javulás volt csak tapasztalható.

Rendeltem e-bayről horkolásgátlót, kis csipesz, amit az orr belső részére kell csiptetni. Semmi...

Volt fül-orr-gégésznél, nincs szervi elváltozás.

volt alvásvizsgálaton (kb. 5 hónappal későbbre kapott időpontot, addig meg dögöljön meg az ember...), bekábelezték, de semmi.

Nincs szervi elváltozás, ergo nincs mit műteni sem.

A doki szerint biztos a stressz. De ez baromság, csak az orvos nem tudta megállapítani, mitől horkolhat.

Akkoriban sem volt semmi gondunk, egészséges, van munkája, stb, nem emészti magát hülyeségeken, ráadásul mikor megismertem, 10 éve, még iskolás volt, akkor is elég durván horkolt.

Akkor mit mondott volna az orvos, hogy a másnapi matekdogától fél?

Ennyit a magyar egészségügyről.

Szenvedek, mert nem tudok aludni.

Biztosan van vmi oka a horkolásnak, de nem küldték sehova, sehol semmi értelmeset nem mondtak neki. Az orvosoknak nem érdekük, hogy ez megoldódjon, nekik aztán édesmindegy.

2014. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%

Ilyen idiótaságot!

Másik szoba, vagy szétköltözés... te normális vagy???

És ahol nincs másik szoba, vagy gyerek van? Vagy több gyerek?

Majd építenek egy másik szobát, vagy elköltöznek, nem?

Barom!

2014. márc. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az mondjuk elég ciki, ha egy nő úgy horkol, hogy már nem lehet aludni mellette :D


Amúgy megértem, amikor kollégista voltam a szobatársam úgy horkolt, hogy szó szerint, nem túlzok, nem tudtam aludni tőle. Reggelente zombi voltam... szenvedés volt. 1 hétig bírtam, utána inkább kiköltöztem. Inkább beutaztam :D csak tudjak pihenni.. (nem volt messze így sem)

2014. márc. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Orvoshoz menjen, nem tudunk távgyógyítani. Olyan nincs, hogy "kivéve a műtétet", ha műtétre van szükség. Ő fuldoklik, te nem tudsz aludni, neki szervi bajai is lesznek, te "csak" kimerült, ingerült leszel. Nem lehet ezzel játszani.
2014. márc. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én fentebb leírtam, hogy tök felesleges orvoshoz menni, nem tud segíteni, fogalma sincs az egészről, nem mond semmit egyik sem.
2014. márc. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Füldugó:)

A kolis társam is nagyon horkolt, és csak azzal tudtam elviselni, bár még úgy is hallottam..

2014. júl. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!