Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 18/F vagyok 179cm most, és...

18/F vagyok 179cm most, és 75kg. Eddig 70-71 voltam csak most ünnepek vannak:D Régen kisebb is voltam magasságra, viszont 95 kg! Januárban volt ez 5 honap alatt leadtam 22kg-ot. Mit csináljak a bőrőmmel? (nagyon megnyult+sport kellene)

Figyelt kérdés
Nagyon megvan nyúlva a bőrőm, a fogyókúra elején tornáztam aztán lankadt ebből a lelkesedés már nagyon bánom, szépen egyeneltesen fogytam, egézségileg semmi bajom jelzi hogy hizni is tudtam ennek örülök is hogy nincs bajom. De a bőrőmmel akarok valamit kezdeni ,krémek, kenőcsök esetleg? vagy melyik sport a legjobb erre?iratjok pls- igy dagattabnak látszok is oylaninnyra sok bőr maradt fel
2009. dec. 31. 16:49
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!