Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Head and shoulders sanpontól...

A Head and shoulders sanpontól hullhat a hajam?

Figyelt kérdés
Minden vasárnap miután megmosom a hajam, hétfőn kedden intenzívan hullik a hajam.Ez lehet az oka?
2014. jún. 2. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Akartam írni, hogy dehogyis, de én is azt használok, és nekem is hullik mostanában.


Hogy veszed észre, hogy hullik, fésülködés közben?

2014. jún. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Fésülködés közben egy jó adag beleragad.
2014. jún. 4. 13:43
 3/3 anonim ***** válasza:
Korpás volt a hajam, gondoltam akkor használom ezt a sampont mert az jó a korpára. Az 5-dik hajmosásnál észre vettem hogy hullik a hajam, de ekkor még nem gyanakodtam a samponra. Majd a 6-7-dik hajmosásnál marékszámra hullott ki a hajam, a fésűmben annyi haj volt mint máskor 1 hónap alatt. Szó szerint kihullott a hajam 40%-a és teljesen kiszáradt a maradék. Az a szerencsém hogy dús hajam van. Azt hittem valami bajom van, de eszembe jutott hogy a sampon is lehet a hibás, így lecseréltem. Már az első hajmosásnál egy másik samponnal csak pár szál hajam hullott ki és nem egy marék.. Szóval, soha többet ez a sampon.
2023. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!