Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon rossz a gyomormosás?

Nagyon rossz a gyomormosás?

Figyelt kérdés
2014. jún. 3. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:

De még milyen rossz!Igaz nekem még nem volt,de előszeretettel csinálom másoknak. :D

Borzalmas!!

2014. jún. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, elég rossz.
2014. jún. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

gyomormosás az SZÖRNYŰ !!!!

50db antipszichotikummal tényleg meg akartam halni, de kihívták az utcán a mentőket. Fél óráig kb a mentőautóban halott voltam, az kiesett időtartam. Utána ordítottam hogy nem kell gyomormosás, jól vagyok ,közben estem össze olyan kóma voltam. Az intenzív osztályon nem töprengtek, valami fehér ruhát rám adtak, egy idétlen székbe ültettek, nem érdekelték hogy én azt kiabálom, nem akarok gyomormosást, ledugtak a torkomon egy rohadt nagy csövet, ha nem hánytam akkor is folyt a cső végéről a gyomortartalom. A legrosszabb a tehetetlenség, mert a szádban egy nagy cső van, próbálsz beszélni hogy kérem húzzák ki belőlem, nem tudod kimondani, ott van benned, érzed magamban és szörnyű... nagyon rossz. Éjszakára meg egész napra az ágyon lekötöztek... :"(((

2014. jún. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
33%

Csodálkozol,hogy lekötöztek??Hát öngyilkos akartál lenni,még jó hogy lekötöztek!És ne sajnáltasd magad,mert csak magadnak köszönheted a gyomormosást.Ha már ott vagy,hiába kiabálsz és mondod,hogy nem akarod,gondolkodtál volna előbb!!

Nem tudlak sajnálni,idióta!

1-es voltam

2014. jún. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!