Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet az oka? érdemes...

Moncsy21 kérdése:

Mi lehet az oka? érdemes ezzel orvoshoz fordulni?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve kezdődött hogy elkezdett fájni a térdem,kezdetben csak edzések(futok) után éreztem nagy ritkán, de az utóbbi időben hol a csuklóm,hol a bokám ,hol a térdem hol a sípcsontom fáj,akár fél óra- óra hosszat is, olyankor is amikor épp nem terhelem...
2014. jún. 3. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

A csuklód kilóg a képből, ha az nem lenne, én azt mondanám, válts cipőt. Nekem ugyanilyen panaszaim voltak, rossz volt a cipőm, hiába egy bazinagy márka volt. Szétcseszte a talpam, és az egész lábszáram.

Nincs erre esély?

2014. jún. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát esély az van rá, mondjuk a bokám az front érzékeny mert mindig eső előtt szokott bedurranni(mint egy rossz meteorológus)a térdem meg azóta fáj amióta edzek :S egyszer látta szakorvos irt rá krémet meg gyógyszert de anyagi okokból elmaradt..most félek romlott a helyzet :S
2014. jún. 3. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor mindenképp menj el, kockáztatni nem ér. A cipőnek is érdemes utána nézni.
2014. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!