Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitol lehet, hogy reggelente...

Mitol lehet, hogy reggelente reggelizes utan hanyingerem? /Fiu vagyok/

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 21:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Régen én is ezzel küzdöttem, és egy idő után egy falat sem ment le a torkomon:(

Nem tudom mikor reggelizel, de felkelés után én várni szoktam bő 2 órát, és éhes leszek, utána már nincs hányingerem. Sosem szabad rögtön felkelés után enni, mert a test még nyugalmi állapotban van, semmi folyamat nem indult be.

Ha mozogsz kicsit ( ami a reggeli séta a munkahelyre, suliba bőven megteszi), és eltelik egy bizonyos idő, mire a tested észreveszi, hogy felkeltél ( min fél-1 óra) már nem lesznek ilyen tüneteid, hacsak nem komolyabb a probléma.

L/17

2014. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Órákat várni sem egészséges azért, de ne közvetlenül ébredés után egyél. Az sem mindegy, hogy mit eszel, egy bundáskenyér vagy sült szalonna remek reggeli, csak nem biztos, hogy a gyomrod szerint is. Egyél valami gabonapelyhet, müzlit, zabkását (már ha a laktózzal nincs bajod), pár falat kekszet, zöldséget, gyümölcsöt, sajtot, ami jól esik.

Ami még fontos, hogy igyál is mellé, nálam akkor szokott ilyen lenni, ha nem iszok eleget. Vizet, teát, gyümölcslevet. A kávét, tejtermékeket talán hanyagold, hátha azt nem bírod esetleg.

2014. jún. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem is tudok reggelizni. Csak néhány órával ébredés után tudok enni, különben visszajönne. Úgyhogy a reggeliből általában inkább uzsonna lesz, ha valamiért később kelek, akkor csak ebédelni tudok.
2014. jún. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!