Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Becsípődés, görcs? Napok óta...

Becsípődés, görcs? Napok óta tart!

Figyelt kérdés

Bal lapockatőben szúr, fáj, bök ha mozdulok. Nem tudom nyújtani, úgy érzem a lapockám alá van beékelődve valami. Párom masszírozza Kovitox krémmel (patikus ajánlotta) már jópár napja, kisebb-nagyobb görcsös csomókkal van tele a terület, nyomásra ideiglenesen javul, de minden reggel úgy kelek, mint akibe beleállították a nagykést. Már nem bírom! Nem tudok orvoshoz menni, nincs jelenleg TB-m, mit lehet ezzel kezdeni? Masszázs, nem masszázs, krém, bogyó, akasztófa, bármi, mielőtt bekattanok!

20L


2014. jún. 5. 04:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Becsípődött egy ideg. Nekem a masszázs csak rontott a dolgon! Nem ajánlom. Amúgy én nem csináltam vele semmit. Kb 4-5 nap alatt elmúlt.
2014. jún. 5. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Próbáld ki az Inno Rheuma forte krémet, reggel és este párod dörzsölje be vele a fájó területet, nekünk bevált, Ha idegbecsípődés, az sajnos néha hetekig is eltarthat.

Algopyrin, vagy Rubophen tabletta segít kicsit a fájdalmat csökkenteni.

2014. jún. 5. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!