Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A lúdtalpat meg tudják állapít...

A lúdtalpat meg tudják állapítani csak simán, felülről ránézésből? Szóval konkrét vizsgálat nélkül.

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert kétszer is mondták, hogy lúdtalpam van, de úgy, hogy nem kimondottan azt nézték. Egyszer még régebben, sulis orvosi vizsgálaton... Illetve jártam a gerincemmel egyéni gyógytornára, és ott egyszer egy tanuló csaj így felírt rólam mindenfélét, és akkor is mondták, hogy lúdtalpam van. De csak simán úgy, hogy álltam. Engem pedig eléggé meglepett, mivel a lábnyomom tökéletes, hátulról nézve is teljesen normálisnak tűlik a bokám ( [link] ) Csak annyi, hogy ilyen széles lepény lábfejem van. Szerintetek?

2014. jún. 5. 11:56
 1/2 anonim válasza:
Apamnak is igy allapitottak meg sokszor. De neki egyaltalan nincs ludtalpa. Az nekem van es ezert felismerem ezeket a tuneteket. Ha normalis a boka tartasodon es a labnyomodon se latszik semmi kulonos. Akkor szerintem nincs ludtalpad.
2014. jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A lúdtalp és a gerinc tartása eléggé összefügg. Így látatlanban ezt mi nem tudjuk eldönteni. De mivel nálad problémának jelentkezik, járj utána, amíg nincsen nagyobb probléma. A google-n találsz sok megoldást.
2014. jún. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!