Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ez? Mit tegyek hogy elmúljon?

Mi ez? Mit tegyek hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
a fejbőrömön fehér nagy darabok vannak. ha megvakarom a fejem lejönnek, de nem kicsi mint a korpa sokkal nagyobb. és utána vizes a helye miután levakarom. viszket is néha ha már régen mostam hajat,kb egy hete.

2014. jún. 5. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen akkor volt, amikor nem öblítettem ki rendesen a sampon.
2014. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ekcéma a neve.

Én 15 éves fiú vagyok, és nekem is a fejemen, nyakamon, és

a kezemen is van.

Ha nagyon el akarod tüntetni a tüneteit, akkor minden nap

zuhanyzás után kend be a helyeken Eucerin krémmel és hogy ne

vakard, mindig csinálj valamit a kezeddel, pld: kockulj sokat mint én, vagy rajzolj, valami új hobbi tehát ami

lefoglalja a kezeidet a vakarástól. Ja és amint picit is

megvakarod egyből szedd onnan el a kezed amig még irányitani tudod, mert ha nem egyből, tovább fogod vakarni, és mondod magadban hogy még egy kicsit....

Én allergiás is vagyok tehát....

Na sokat zuhanyozz, akár napi 2x, és kend be utána Eucerinnel, és foglald le a kezeid!

Ha tovább vakarod, tovább terjed, még jobban viszket,

még szarabbul fogsz kinézni! Erre gondolj amikor kicsit megdörzsölöd!!

Ismerősöm mondta ezt akinek érzékeny alergiás, ekcémás bőre volt, és mükdött. Lehet hogyha sebes már az ekcéma akkor szúrni fog a krém, de el kell viselni!

2014. jún. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ja és véglegesen nem tudod megszüntetni, ki kell belőle nőni, és idővel talán elmúlik, talán nem!

A lényeg hogy még csak meg se dörzsöld, a hajszárítóval se

fujj rá meleget, mert arra is csak gerjed mint a szar.

Tehán amikor érzed az ekcémádon hogy jajdejóezmost, olyankor egyből fejezd be!

2014. jún. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!