Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tehetnék hogy elmúljon a...

Mit tehetnék hogy elmúljon a "teniszkönyök"-öm?

Figyelt kérdés

Már 14. hete edzek, és 2 hete jelentkezett először a fájdalom a könyököm felett picivel, a külső részénél.

Fekvőtámasz közben fáj mindig. Heti 2x fekvőzök.

Hétfőn kezdett el fájni, csütörtökön újra megpróbáltam fekvőzni, de 80 után újra fájt..

Kihagytam 1 edzést, majd újra csütörtökön próbáltam és akkor is már 95 fele elkezdett fájni.

Azóta nem is mertem újra próbálni, már 1 hete nem fekvőztem, és ez baj, mert van egy ütemtervem amit akarok követni..

Nem tudtam mi ez, pár napja mondták hogy teniszkönyök.

Mit csináljak, hogy ne fájjon?


2014. febr. 3. 13:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs jobb tanácsom mint pihentetni. Én a szezon közepén egy elhibázott ütőválasztással megismerkedtem a teniszkönyök szépségeivel - 30 éve ütöm a labdát, de azelőtt sosem volt bajom vele. Kentem rá mindent, szedtem rá mindent, húztam rá könyökvédőt, de végül akkor múlt el amikor 3 hétre letettem az ütőt és csak akkor kezdtem újra játszani amikor már kicsit sem éreztem. Van a lökéshullám terápia - na azt speciel nem próbáltam - ami állítólag jó rá.
2014. febr. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!