Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mióta nyírom az orrszőrömet,...

Mióta nyírom az orrszőrömet, többet tüsszögök?

Figyelt kérdés
Alapból hosszú és sűrű az orrszőröm, ezért egy ideje kifejezetten erre való géppel nyírom (nem eltávolítom, csak rövidebbre vágom, hogy ne lógjon ki az orrlyukamból). Azóta mintha gyakrabban tüsszögnék, mint alapból. Ennek lehet ahhoz köze, hogy ugye az orrszőr feladata a levegő megszűrése, és így több por kerül a tüdőmbe? A barátnőm azt mondta, hogy szerinte akár még valami allergia is lehet, amiről nem tudok.
2014. jún. 7. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Így van..

A szervezeted nem szokott ahhoz hozzá, hogy ennyi szemét kerüljön az orrüregedbe, erre pedig így reagál

Valőszínűleg nem véletlenül sűrű az orrszörzeted.. Azt, mert a szervezeted érzékeny, és így védekezik.

Allergia szerintem nem, i kább túlérzékenység.. Egy nem allergiás is tüsszög a pollentől, ha túl sok van a levegőben, de attól még nem dagad be a nyalkahártyája.. Neked igen?

2014. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem szokott bedagadni, úgyhogy ezek szerint jól gondoltam. Viszont esztétikai okokból továbbra is szeretném nyírni, maximum akkor megpróbálom egy kicsit hosszabbra hagyni legközelebb.
2014. jún. 7. 15:45
 3/3 anonim ***** válasza:

Prőbáld scak azt lenyírni ami kilóg.. A többi akármi

Yen sűrű, szerintem maradhat.. Tehát ne nyírd az egészet rövidebbre..( aki belenéz az orrodba, megérdemli amit lt:) a kilógő csúnya csak szeribtem

2014. jún. 7. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!