Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől izzad ennyire a tenyerem?

Mitől izzad ennyire a tenyerem?

Figyelt kérdés
Igen,tudom,elég fura kérdés,de nem tudok vele mit csinálni. Egész nap izzad,hiába mosom meg sokszor,és ez így nagyon nem jó. Bocsánat,ha rossz témához írtam a kérdést,de nem tudtam jobba írni. Előre köszönöm a segítséget,és bocsánat a fura kérdésért...

2014. jún. 8. 10:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Sokan küzdenek ilyen problémával. Magamból kiindulva, nekem akkor izzadt a tenyerem, amikor izgultam, szorongtam.Vizsgák előtt,vagy ha valami prominens ember előtt kellett megjelenni.

Mára nem vagyok ilyen tekintélytisztelő, így beállt egy természetes állapot, megszűnt a probléma.

Bőrgyógyász,természetgyógyász adhat olyan folyadékot, amely enyhíti az izzadást a tenyereden.

Ha amúgy is szorongó vagy, arra is van valamilyen homeopátiás szer.

De lehet fajta kérdése is. 4 éves kisfiunknak a lába izzad. Már csak minőségi cipőket hord, eldobtuk a műanyag förmedvényeket, és mégis, szandálban, papucsban is:(

2014. jún. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 szamo77db ***** válasza:
Nekem is akkor szokott, ha valami miatt nagyon izgulok. Fogorvos vagy ilyesmi.
2014. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!