Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fültisztításkor valószínűleg...

Fültisztításkor valószínűleg nagyon belenyúlhattam a fülembe, mert azóta nem hallok rendesen, eldugult! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jún. 8. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Meleg vizes fültisztítás, be kell spriccelni.
2014. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy beljebb toltad a felhalmozódott fülzsírt, s eldugítja a hallójáratot.Ezt általában szakember mossa ki. Vagy ha kiszárad, s olyan helyen van, magától is kiesik.

Házi praktikákkal nem érdemes kísérletezni, de árulnak fülsprayt, esetleg az segíthet.

2014. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azért tettem fel kérdést,mert keddig nem tudok elmenni a patikába,sem orvoshoz az ünnep miatt. Addig megpróbálom kimosni!
2014. jún. 8. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Fordulj szakemberhez! Ő sokkal jobban tudja hogy mit lehet érted tenni mint ha elkezdesz fülgyertyákkal és fecskendőkkel kísérletezni önmagadon. Sok jó módszer van, de megnyugtató módon csak egy fülész tud neked segíteni.
2014. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez a fülzsír - ha nálad is ez a gond - okozhat kellemetlen órákat.Nekem feszítette a hallójáratot, rossz volt a hallásom miatta, rém kellemetlen érzés volt. Nem akartam orvoshoz menni, csorgattam bele olajat fülpiszka segítségével, langyos-sós vizet. Semmi nem segített, végül, mivel azt hittem füldaganatom van, csak elszántam magam. Kimosták, szinte koppant a tál mélyén a golyóbis. Azóta nem jött elő, de tény, megszabadulva tőle, újjászülettem.Csak ne piszkáld radikálisan, mert megsérthetsz valamit közben!
2014. jún. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamo77db ***** válasza:
Menj el a fül-orr-gégére és ott rendbe hozzák!
2014. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!