Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mi bajom, ha 22...

Szerintetek mi bajom, ha 22 évesen csak 48 - 50 kg között vagyok és 168 cm vagyok ehhez? /f A vérnyomásom is eléggé alacsonynak mondható sajnos mert az sem éri el a minimumot. Van erre valami gyógyszer? Eszem rendesen, de nem ragad meg rajtam semmi.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 10. 19:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Vérszegénység, valamiféle anyagcsere zavar, nem tud a szervezeted valamit rendesen felvenni.

Fiú vagy?

2014. ápr. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nincs veled baj. gondolom lány vagy. ha fiú lennél elég kevés lenne a súlyod. én is 22 éves vagyok, tőled 10-13 centivel vagyok alacsonyabb és ugyan ennyi a súlyom és bármennyit eszek nem tudok 50-nél többre hízni.


nálam a napi menü kb így néz ki: megeszek 2-3 szendvicset minimum nap közben, délben főtt étel(leves+főétel)-ez néha kimarad, attól függően, hogy van-e kedvem ebédelni vagy nincs- és még otthon is eszek valamit, még akkor is, ha csak unatkozok.

céges bulin a trófeában voltunk majdnem hányásig ettem magam és semmi nem maradt meg rajtam azon a zabáláson.

sportolni nem igazán sportolok. inkább sétálok, lépcsőzök lift helyett(20-on emeleteket is van, hogy megmászok), ha lépcsőzök ha megtehetem és sokat mászok(létrára/székre fel-le)

2014. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
fiu vagyok. :/ Tudom,hogy kevés a súlyom,de bármit csinálok nem növekszik...
2014. ápr. 10. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:

azért 150 centihez mindig normálisabb 50 kg, mint majdnem 170 centihez... :)

kedves utolsó, mielőtt badarságot írsz, gondold végig

2014. ápr. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kérdező, te pedig fordulj orvoshoz
2014. ápr. 10. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Voltan már egy párszor,de soha nem mondtak erre konkrétan semmit.Vért vettek és aztmondták semmi bajom.
2014. ápr. 10. 20:14
 7/10 anonim ***** válasza:
TSH-t is néztek? mert ha túlműködik a pajzsmirigyed az okozhat olyat, hogy nem hízol..
2014. ápr. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nagyon sok minden lehet, hogyha mindig hasonló súlyod/alkatod volt akkor egyszerűen ilyen alkat vagy, de elmehetsz pl egy gasztroenterológushoz és ő megmondja a tutit, esetleg ír fel neked tápszert amitől feljön pár kiló vagy jobb esetben megszünteti az okozatot, ha van valami bajod. Elmész háziorvoshoz és ő ad beutalót gasztróra.
2014. ápr. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt mondták,hogy pajzsmirigy túltengésem van,de még ezt korábban mondta a háziorvosom.Viszont akkor nem azért voltam nála,hanem más miatt szóval csak így megjegyezte.
2014. ápr. 10. 21:47
 10/10 anonim válasza:
Több szalonna kevesebb pálesz. Meg egy-egy tábla csokoládé étkezések közt. Magyarul minden amit a fogyókúrásoknak tilos.
2014. ápr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!