Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Véletlenül állott ásványvizet...

Véletlenül állott ásványvizet ittam. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Fáj és kicsit megy a hasam. Mit lehet csinálni? Vettem be Lopediumot, de ezen kívül nincs itthon semmi. Mellesleg olyan gyógyszert fogok este bevenni, amitől holnapra tuti székrekedésem lesz. Bevegyem szerintetek, vagy csak ha már kitisztultak az emésztőrendszeremből a kórokozók? Köszönöm a segítséget!

2014. jún. 10. 15:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
57%
Én minden bizonnyal bevenném a gyógyszert, mert ahogy írod, az alapján az nem kérdés, azt be kell. Viszont csupa olyan ételt ennék, ami lazítja a székletet. Csupa rostosat. Zöldségek nyersen, gyümölcsök, füge, ha ezek nem elegek, akkor jöhetnek a lekvárok. Mindemellett ne fogyassz, és ne csak most, de máskor se mikor ebből a gyógyszerből veszel be, tejterméket, pékárut, tésztát, húst is keveset. Ezek lassítják az emésztést, megfogják a székletet.
2014. jún. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, bocsi, de az utolsó két mondatod eléggé gyenge lábakon áll. Még olyat nem hallottam, hogy bárki azt mondta volna a tejre, hogy megfogja a székletet (sőt :). A tésztáknak meg a húsoknak meg inkább semmilyen hatásuk nincs erre. Abban viszont igazad van, hogy a sok zöldség meg a lekvár jó ötlet lehet a rostok miatt.
2014. jún. 11. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Amúgy is sok gyümölcsöt meg zöldséget eszem, mert figyelek a szénhidrátbevitelemre. A tej pedig inkább meghajt engem, reggel szokott segíteni az emésztésem beindításában. Olyan erős gyógyszerről van szó, hogy szerintem ezellen csak tényleg hashajtóval vagy tejjel tudok valamit tenni.
2014. jún. 11. 10:56
 14/15 anonim ***** válasza:
Ne szedj semmi ilyesmit mellé, nem lesz tőle bajod, ha van egy kis székrekedésed. Nagyon rossz lenne, ha a hashajtó esetleg rosszul sülne el, és kif*snád a gyógyszert, mielőtt felszívódhatna.
2014. jún. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Nem is szedek, inkább erőlködök, csak attól félek, hogy így meg egyszer aranyerem lesz, annyira durva a helyzet.
2014. jún. 11. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!