Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a túlzott...

Mit lehet tenni a túlzott izzadás ellen?

Figyelt kérdés
Kamaszkoromban kezdődött a probléma, ekkor váltam nagyon izzadóssá. Ma már 23 vagyok, de még mindig fennáll ez a kellemetlenség. Hidegben, egy helyben ülve is izzadok, ha pedig mozgok, vagy meleg van, akkor csak fokozódik a helyzet. Hiába az izzadásgátló, már minden félét próbáltam. Nem hordok műszálas ruhákat sem. Nekem ez nagyon kínos, hiszen lány vagyok, és nem tudok úgy lesétálni még a boltba se, hogy ne látszódnának izzadságfoltok a hátamon és a hónaljamnál, vagy ne csorogna verejték a homlokomon. Na meg persze a szag is zavar. Mi lehet ennek a oka és mit lehet tenni ellene?
2014. jún. 11. 11:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez szorongással függ össze.. Ha kicsit megnyugodnál, kicsit engednéd magad látni a világot, "amint van" akkor enyhül majd. A világ szép. Orvosi zsálya tea enyhíti, reggel ízesítés nélkül egy pohárral. Éjszakai izzadásra ajánlják igazán, de erre is jó. A méregdrága desodorokból van, ami nulla, de ami jobb egy kicsit: a rexona.

De a lelki béke a legfontosabb.

2014. jún. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!