Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm nagyon gyakran,...

A barátnőm nagyon gyakran, indokolatlanul hány. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Amióta ismerem, sőt, tudomásom szerint, már régebben jelentkezett nála az, hogy betegség, másnaposság, vagy hasonlókon kívül, szinte minden nap hány. Tudom, hogy orvoshoz kéne fordulnia, de nemtudom meggyőzni. szerintetek mitől lehet? lehetséges, hogy a sok stressz, és gyomorgörcs miatt?

2014. jún. 11. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
bulimia
2014. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Minden napszakban vagy csak bizonyos konkrét időpontban?
2014. jún. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azt sajnos nemtudom pontosan... néha reggel, néha este, de napközben is elég gyakori... lehetséges, hogy ez bulimia... szerintetek, ha azt tanácsolom neki, hogy rendszeresen egyen, az hatásos lenne? mármint ezzel lehetne kezelni ezt a problémát?
2014. jún. 11. 22:39
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Nekem nagyon úgy tünik, hogy téged kizár ebből a dologból így fél információk alapján aligha tudsz segíteni, pedig nagyon nem normális a dolog. Ha pl bulémiás, akkor egy segítő tanács, hogy egyen többet, tutira nem fog semmit érni.
2014. jún. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos énse látom át a dolgot... nagyon makacs... megígértem, hogy elmegyek vele orvoshoz, de mmivel nem mehetek be vele, ezért nemakar elmenni... nagyon félős, de szerintem ez komoly...
2014. jún. 11. 23:47
 6/8 anonim ***** válasza:

Már miért ne mehetnél be vele? Szerintem abszolút megértő lenne az orvosok többsége ha a félős páciens ragaszkodik ehhez.

Amúgy az első orvosi vizsgálattól nincs sok félni valója, ugyanis egy rutin felületi vizsgálat után jó eséllyel úgyis további vizsgálatokra utalják be, mint pl vérvizsgálat.

Szóval vedd rá elsőnek erre az első lépésre és ezzel nincs még elkötelezve, nagy kellemetlenség nem éri. Majd a továbbiakról azután dönthet még.

2014. jún. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, depressziós is a kislány.
2014. jún. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat. igen, eléggé depressziós, féltem őt...
2014. jún. 12. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!