Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kemoterápiával meddig lehet...

Kemoterápiával meddig lehet élni? (májáttét)

Figyelt kérdés
2008-ban mellrák,kemo sugár.Utána 4,5 év tünetmentesség.Utána sajnos áttét lett a májon.Lassan egy éve újra kemot kap.Meddig adják?Nagyon picit javult a ct.

2014. jún. 12. 20:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mar az egy ev is csoda szamba megy.... Sajnálom.
2014. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

sajnálom, hogy ezt irom, de tapasztalataim szerint nem sokáig... :(


de a remény hal meg utoljárs, velünk együtt

2014. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni, tény, hogy nem a legjobb kilátások, de ha valaki feladja akkor tényleg annyi, míg ha meg tudja őrizni az életkedvét, élni akarását akkor sokkal nagyobb esélye van tartalmasan töltenie az akárhány évét, mert ezt így megjósolni nem lehet, hogy mennyi az annyi, sokmindentől függ.
2014. jún. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Az a baj hogy kezdi elhagyni magát augusztus óta minden héten pestre jár kezelésekre és már belefáradt.El is hiszem :( Olyan mérges vagyok,mert tudták hogy hol van az áttét mégis vártak míg jobban elszaporodott.
2014. jún. 12. 21:45
 5/12 anonim ***** válasza:
konkrétan nem írom le hogy miért kaptam kemo-t, de a harmadik kezelés után nem mentem többet, ennek 19 éve, és a mai napig élek. Egy koreai orvos tanácsára nem mentem egyébként akkoriban több kemora, viszont ez a koreai orvos a mai napig nem tudom hogy mit, de a gerincvelőbe fecskendezett valami anyagot 2 napig 6 óránként, azaz 8 ilyen "valamit" kaptam, elég drága volt (4 millió ft), de akkor teljesen mindegy volt mert úgy voltam vele hogy attól a kintól már a halál is jobb. Ennek 19 éve, és azóta teljesen megszüntek a panaszok, tavaly voltam Svájcban egy teljes kivizsgáláson, és minden tökéletes volt.
2014. júl. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor sem szabad feladni
2014. júl. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha javult a ct, az is eredmény
2014. júl. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni összezsugorítani a

daganatot - persze az operáció a leghatásosabb

2014. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet valahogy műteni ?
2014. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Hála az égnek javult a ct és a tumormarker is a felére csökkent,most 60-an,majdnem fél évig 120 körül volt.Úgyhogy most kicsit erőre kapott :) Remélem tovább fog javulni nem szeretnénk elveszíteni.
2014. júl. 28. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!