Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Algopyrin és vodka. Milyen...

Algopyrin és vodka. Milyen hatás van egyszerre?

Figyelt kérdés
Nem azért kérdezem mert kiakarom próbálni. Hanem mert többször volt már olyan hogy haverokkal lementünk kocsmába, de én előtte vettem be algopyrint, és nem tudtam inni. ezzel nincs is gond,csak kiváncsi lennék együtt milyen hatása van :) ha valaki tudja írjale:D
2010. jan. 2. 23:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Szentem az algopyrinnel nem lesz semmi extra hatása, nem a legerősebb fájdalomcsillapító. Mondjuk a cataflam már az. Lehet, hogy rosszul gondolom, mert még nem próbáltam, majd megcáfolnak akkor:) 17/L
2010. jan. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer követtem el olyat, hogy ráittam algopyrinre. Elaludtam tőle, asztalra borulva, három feles meg egy sör után. :P Föl se bírtak ébreszteni reggelig, és másnap eléggé fájt a gyomrom.
2010. jan. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
rohadtul nem tesz jót a vesédnek, se a pia, se a gyógyszer, se együtt a kettő. szívj inkább. :) nekem meg haveromnak már 20 évesen tönkretette a vesénk/gyomrunk a pia.....
2010. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!