Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek is gyorsan telnek az...

Nektek is gyorsan telnek az évek? Már megint itt vagyunk az év közepén! Nagyon ijesztő pedig még csak most volt szilveszter! Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is úgy tűnik, mintha gyorsabb lenne. De azt olvastam, hogy nem gyorsult valójában csak vmi sok ezred mpvel. De ugye mi nyilván nem azt érzékeljük. Nekem még az is fura, h akkor is így érzékelem, ha épp egésznap nem csinálok semmit se. Tehát még azt sem mondhatom, h azért érzem így, mert rohanós vagyok stb.
2014. jún. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól tudom ez a "korral" jár. Minél idősebbek vagyunk annál gyorsabbnak tűnik.
2014. jún. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
Mikor gyerekek vagyunk, minden új, minden egyes nap, minden egyes élmény. Aztán belecsöppenünk a szürke hétköznapokba. Iskolába járunk. Egyre ritkábban vannak "megrázóan" új dolgok. Mikor pedig az ember felnőtt, totális a rutin. Csak úgy szállnak az évek. Ezért nem szabad semmit túlizgulni, leragadni a rossz dolgok mellett. Mert hamar elmúlik. És épp ezért kell minden jó pillanatot kiélvezni. Főképp ezért. :)
2014. jún. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző! Ugyan nem ismerem a kérdezőt, de szerintem nem erre az idő rohanásra gondolt a kérdező, amiről te írsz. Végül is mind1, ha a kérdező arra gondolt, amire én is, és azt velem együtt többen is érzékelik - igazából mind1 mely korosztályból nézve -, akkor igazából nincs rá jó szó, vagy épp fogalom, talán az idő, mint fogalom nem is a legjobb szó rá. Mindenesetre én nem véletlen néztem meg még jóval korábban hivatalos oldalakon is meg, h tényleg nem-e gyorsult-e be vmi, de tudományos alapokra helyezve nem. Az a több ezred akármi, meg nyilván semmi. Mindenesetre szerintem vmi nagyon más, és nem csak az idő terén. És ez a vmi nem kapcsolható össze a saját öregedésünkkel.
2014. jún. 16. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Ez így van, és tudod miért? Mert nem vársz semmit. Ha vársz valamit, akkor bezzeg nagyon lassan telik az idő.
2014. jún. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én szinte folyton várok vmire, de akkor se megy lassabban. :)
2014. jún. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!