Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy szedjem össze magam...

Hogy szedjem össze magam holnapra?

Figyelt kérdés

Itt a szünet vége,én meg ahelyett hogy kipihent lennék,teljesen szét vagyok esve.Megfáztam,fáj a torkom,fejem,fújom az orrom,ma reggel megjött a menzim,előjött a herpeszem is,nincs túl jó kedvem se,ez a hülye idő,utálom az iskolámat is....Holnap suli,kéne tanulni,de semmi erőm nincs.De hiányozni se szeretnék,mert lemaradok nagyon,pedig szívem szerint inkább elmennék a dokihoz,aztán kiíratnám magam a jövő hétre,de ez lehetetlen.Adnátok tippeket,hogyan szedjem össze magam lelkileg-testileg még ma?

16L


2010. jan. 3. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

velem ugyanez volt, de épp akkor amikor elkezdődött a szünet. igyel meleg teát. (ez mindig segít) a herpeszre pedig nincs valami krémed? pihenj. (de azért tanulj is) :)

és a sulival kapcsolatba pedig gondold azt h tök jó lesz, látod haverokat, stb.

2010. jan. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne agyalj azon, hogy Te most mennyire rosszul vagy, inkább gondolj vmi szépre, jóra, mondjuk arra, hogy mindjárt vége a télnek, jön a tavasz, meleg, barátok, csavargás, zöld park, sétálni a jó időben (jó tudom nehéz igy január elején, de meg kell próbálni :P ).

Meg aztán egyél sok gyümit, az segít a bacikat elkergetni, a menzivel meg ne törődj, használj tampont, akkor észre sem veszed, hogy megvan ;)

Tudom könnyű mondani ezeket a dolgokat, én is voltam 16 éves, és sokszor volt ilyen napom, de túl kell tenni magad rajta, mert így könnyen depissé válhat az ember.

A nátha...hát arra meg szedj vmit, amit vény nélkül lehet kapni a patikában, azt suli után is kiválthatod, nem kell minden kis dologgal dokihoz menni :)


Kitartás!!! 19/L

2010. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szijja:)

Próbálj vidám dolgokra gondolni, álmodozni, hallgass jó kis zenéket, amik feldobnak:)vagy nézz vicces videókat neten:)szépítkezz, sminkelj vagy ilyesmi...:)ezekkel kicsit lefoglalod magad és remélhetőleg a kedves is jobb lesz:)

Jobbulást:)

2010. jan. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

sztem meg mennyj be a dokihoz azt irasd ki magad.

én biiztos ezt tenném.

2010. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kedves=kedved bocsi:)
2010. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11:59-es vagyok. A pihenéssel meg szerintem sok midnenki így van, ez azért van, mert mostanában mindenki sokáig aludt sokat, és minél többet pihensz, alszol, még fáradtabb lesze...tapasztalat ;)
2010. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 23 éves vagyok és nem vagyok beteg, nem is jött meg, de ANNYIRA NEM AKAROK MENNI HOLNAP DOLGOZNI, HOGY NAGYON!

Igyál gyógyteát, pihenj, nézz jó filmeket, szopogass Strepsils-t. Én még azt is megbocsátom Neked, ha ki se nyitod ma a tankönyveidet. Csak nem kezdik feleltetéssel az évet a tanáraid! Aztán meg holnap suli után tanulgatsz.


Szóval szorítsuk össze a fogainkat meg az öklünket és induljunk el a dolgunkra holnap! (De fáááááááj...):-(

2010. jan. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!