Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lábgomba viszket vagy sem? És...

Lábgomba viszket vagy sem? És jó rá a vizelet?

Figyelt kérdés

Egyik azt mondja viszket másik azt, h nem. Valaki azt mondja piros, van akinek nem.

Nos nekem kicsit piros, de inkább rózsaszín és baromira tud viszketni!!!!

Anyukám azt mondta, hogy jó rá a vizelet, ha esténként picit beáztatjuk 3-5 percre. Ez hatásos lehet?



2014. jún. 16. 21:05
 1/6 anonim válasza:
Gombától függ hogy mit érzel. Ecetes vízbe áztatgasd. Ugy olvastam az hatásos rá.
2014. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A vizelet nagyon jó a gombára. Sokkal jobban szaporodik.
2014. jún. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó vagy nem jó? Sajna jelenleg 10 Ft-om sincsen semmilyen oldatra, krémre, porra vagy egyébre, valami olyan kéne ami tuti van itthon. Köszi!
2014. jún. 16. 21:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszket, mint a fene! Nem hiszem hogy jo ra.
2014. jún. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan lábgombám van, ami nem viszket, de idegesítően hámlik a bőröm, és piros a bőröm. Szerintem a vizelettel nem árthatsz neki, de próbáld ki a sós vizet is... a NAGYON sós vizet! :) nekem bejött ^^
2014. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
93%
Àztassad coca colába és csak arm bele 2 e3 citromot ami savas mert a Cola sok olyan vegyszert tartalmaz (sajnos ezt sok an nem tudjâk de borzalmassan sok kémiai vegyszert tartalmaz ami NAGYON kâros a szervezetre, próbálj egy pohár Colába tenni este egy kis májat és ha hiszed ha nem reggelre a máj eltünik mert a sok vegyszert megeszi ) igy a te gombaidatis megtámadja az extra citromos oldattal amivel nem veszitesz semmit, ugyan ha csak 10 forintod van szerezz még hozzá hogy vegyél két liter Colát. A vizeletbe is márthatod illetve áztathatod mert abbban is sok olyan Anyang van ami megtámadja a gombát és ingyen is van. Ha nincsen elég vizeletbe bárkit meg kérhetsz hogy pistil he le a lábadat szivesen megeszi bérmentessen haveri alapon. Vagy all a buszmegállóba mezitlâb az elsö arra járó kutya is levizel ha nem mosod és kellôen büdös a lábad az se kerül pénzbe.
2014. júl. 20. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!