Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja hasmenésem lett...

Pár napja hasmenésem lett miután lehúztam egy bögre kávét. Ittam egy kis kólát. Mert az szokta nálam az ilyeneket orvosolni. El tudtam aludni, másnap reggel kávé, no problem. Majd az esti kávémnál megint előjött a hasmenés és a hányinger is. Mitől?

Figyelt kérdés
Azóta minden este ez van... evés után kávézok... és nem is olyan hirtelen mint pár napja, szépen elkortyolgatom... lehet nincs is köze a kávéhoz? Ugyanis benáthásodtam tegnap előtt és köhögtem mint egy kutya... 1000 mg C vitamin után ez elmúlt estére azonban a hasmenés és a hányinger jött... kávé nélkül... viszont most ahogy kortyolgattam a kávét megint hányingerem lett... ez valami vírus lehet, vagy valami bajom lett a hirtelen bögre kávétól?

2014. jún. 17. 23:16
 1/4 anonim válasza:
Ha kávéhoz használsz kávétejszínt, akkor lehet hogy az romlott meg vagy azzal lesz valami baj. De a köhögés és benáthásodás alapján lehet tényleg valami vírus. Szerintem próbálj meg a háziorvosodhoz fordulni (persze ha nem olyan mint az enyém hogy mindenre azt mondja valami vírus azt szerbusz).
2014. jún. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, az egész jó... csak nyári gyakorlatom van és délelőtt rendel... viszont ha hiányzok akkor júliusba pótlok... hamarabb hánynám telibe a gyakorlatoztatót.... :/
2014. jún. 18. 07:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ez a reggeli + esti kávé nem biztos hogy jót tesz. Nekem a kávétól folyton hányingerem van. Nem bírok meginni egy kortyot se. Próbáld meg elhagyni a kávét, ha akkor is hasmenésed lesz akkor valami más a probléma, akkor vírusos téma lehet.
2014. jún. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ismerősöm Helicobactert mondott, mert kórházban ápolónő... de, hogy lehet vírus is... amúgy ma kólát ittam a koffein pótlására így nem lett baj...
2014. jún. 18. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!