Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szívritmuszavarom volt? Mit...

Szívritmuszavarom volt? Mit tegyek? (14/f! )

Figyelt kérdés
Tegnap este felébredtem és éreztem hogy hangosan dobog a szívem, de nem akárhogy. Először nagyon gyorsan vert, majd lelassított, de olyannyira hogy 3mp-ként dobogott! Alig kaptam levegőt. Majd reggel felkeltem. Eleinte azt gondoltam álom volt,de nem lehetett mert a telefonomon megnéztem az időt este, és másnap az ágyamban találtam és én köztudottan sosem tárolom ott! Mitévő legyek? Egyáltalán mi történt?? És miért hittem hogy álom volt?

2014. jún. 18. 07:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Este megnézted az időt és elfelejtetted visszatenni a telot mert bealudtál megint pl. Mi ebben a fura?

Tudatosan azért próbáld meg a lélegzést ilyenkor, millió ilyen jó video van youtube-on, ami pl segíg a relaxációban.

Mély levegőt vegyél, hallgass ilyen videokat stb

Az álmoknak amúgy nagyon sok fajtája van, nem értem hogy mire mondod hogy álom volt. A magas pulzusra? Az simán lehet intenzív álomtól, amúgy az sosem árt ha vki álomnaplót vezet, lehet hogy érdemes lenne kipróbálnod

2014. jún. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!