Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak a pattanásaimmal...

Mit csináljak a pattanásaimmal hogy megszűnjenek?

Figyelt kérdés
lehetőleg valami növényi keverék vagy tipp. Előre is köszi

2014. jún. 18. 15:50
 1/3 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon beváltak ezek! Amikor még csak kevés pattanásod van akkor én só szappant vettem( ezt egyszerű gyógynövény boltban lehet kapni... Vannak puccos só szappanok amik több ezer forintba kerülnek, ezek amúgy általában rosszak és nem használnak semmit, és vannak 500-1000 forintosak is ezek nekem beváltak) amikor már kicsit több akkor teafa olajat használtam, ez tökéletesen leszárítja a pattanásokat( Dm-ben, Rossman-ban, Müller-ben, és egyéb drogériákban is kapható) Ha pedig iszonyatosan ramaty állapotban van az arcod-egyéb testrészed- elkell menni egy orvoshoz és felírja neked a Zinerytet ezt csak recepttel együt lehet kapni a gyógyszretárakban!(Ezt este felkened az arcodra, és reggel lemosod- mert irtó büdös, de használ- Remélem tudtam segíteni!!
2014. jún. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, hasznos! megy a zöld ujj!:))
2014. jún. 19. 21:05
 3/3 anonim válasza:
Thanks ♥
2014. jún. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!