Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hatalmas táskák vannak a...

Hatalmas táskák vannak a szemem alatt, hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés
Eddig számoltam, hogy megigyak 2-3 liter vizet egy nap,hogy eltűnjön, mert az elvileg jó. De most azt olvastam, hogy a felgyülemlett víz miatt alakulnak ki a szem alatt a táskák, akkor most hogyan tovább?

2014. jún. 19. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
igen vizvisszatartás vagy zsirflgyülemlödés okozza. Lehet vizhajtó kéne de erröl bezsélj elötte az orvosoddal mert többet árthat mint használ. Hány éves vagy? N/F? túlsúlyos vagy?
2014. jún. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

18/L

Nagyon vékony vagyok.. 49 kg

2014. jún. 19. 17:39
 3/9 anonim ***** válasza:
akkor mindenképp elöször a háziorvossal bezséálj erröl mert sok midnenre utalhat ami oka lehet a soványságnak is. Miylen magas vagy? mert maga a 49 nem olyan vészes ha csak 160 cm körül vagy.
2014. jún. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
170 cm
2014. jún. 19. 17:51
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor lehet akár anyagcsere zavar vagy felszivódási probléma is a hátterében aminek plusz következménye a táskás szem. mindneképp vizsgáltasd ki.
2014. jún. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Ki fogom!
2014. jún. 19. 17:54
 7/9 anonim válasza:
szerintem az alvas is soket szamit ki szoktad aludni magad?\
2014. jún. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Általában igen, sőt inkább túl alszom magam.
2014. jún. 19. 18:59
 9/9 anonim ***** válasza:
A túlzott só és kálciumbevitel visszatartja a szervezetben a vizet. Próbáld meg kizárni a tejtermékeket és a margarint (D-vitamin miatt) az étrendedből, hátha javul a helyzet - ha nem akkor valamilyen veseprobléma lesz.
2014. jún. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!