Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől vagy mikor megy fel...

Mitől vagy mikor megy fel valakinek a vércukra vagy mitől esik le?

Figyelt kérdés
Mit érzek ha magas vagy ha alacsony és hogyan tudom helyreállítani a normális értékre.Olyanra gondolok pl. ha alacsony akkor mondjuk fárdékonyabb vagyok vagy ha magas akkor ingerültebb.Ezekre szeretnék választ kapni.
2014. jún. 20. 10:45
 1/2 A kérdező kommentje:
Arra gondolok még hogy a dohányzás vagy a tulzott alkohol fogyasztás befolyásolja e? Meg az is érdekelne hogy hat az idegekre és nem gyógyszerekkel hanem természetes úton hogy tarthatom a helyes értéken.
2014. jún. 20. 11:08
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nekem leesik a vércukorszintem pillanatok alatt rosszul leszek, elsötétül minden, hányingerem lesz, szédülök, elfehéredek, leizzadok ,nincs erőm, rögtön ennem kell. Vannak ételek amitől fejjebb megy,vagy éppen lejjebb, a káposztától lejjebb megy, de én ha pl paprikás krumplit eszek és egy kicsit dolgozok,vagy csak hosszabban kell sietnem akkor biztos,hogy rosszul leszek.

2014. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!