Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Menstruáció alatt hogy a...

Menstruáció alatt hogy a legkényelmesebb feküdni?

Figyelt kérdés

már mindent kipróbáltam mikor egyedül vagyok nem tudok normálisan aludni mindig fáj valamim vagy elfekszem magam, párnát rakok a hasamhoz 10 perc múlva már a földön van, a lábam közé rakom elrugdosom, a hasamon fekszek nyomom a mellem mert nem kicsi és ilyenkor nagyon érzékeny, oldalt fekszek a csípőm nyomom el, háton a fejem nem tudom hogy rakni szóval ilyenkor katasztrófa az alvás nálam

és még egy jó pár évig meg kell vele szenvedni szóval valaki tud egy kényelmes alvó pozíciót amit esetleg még nem ismerek? :D


2014. jún. 23. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Èn úgy szoktam hogy oldalt, felhúzott tèrdekkel ès közè szorítom a takarót:D Nagyon kènyelmes:)
2014. jún. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Változtatni kell a helyzeten többször

Egyszer az egyik oldalon feküdni, aztán a másik oldalon

2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Néha háton is kényelmes
2014. jún. 23. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

aludni akarok akkor nem szeretek forgolódni :)

az elsőt kipróbálom, de a többi választ is köszönöm és várok még :)

2014. jún. 23. 23:26
 5/5 kicsikosi válasza:
Egy másfél literes palackba szoktam meleg vizet tenni vagy a párnámat szoktam megmelegíteni és azt rakom a hasam alá.
2014. jún. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!