Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 60 éves nő napi fél liter...

60 éves nő napi fél liter vodkát megiszik, meddig kell még elviselni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 13:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb szétesik a mája, ezért elvérzik. Kész öngyilkosság.
2014. jún. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha az iránt érdeklődsz mikor távozik az élők soraiból a vodkának köszönhetően,a jóisten sem mondja meg neked ha van.

Vannak akik belehalnak,de renegeteg olyan emberrel találkozok nap mint nap,akik legalább 50 éve masszív alkoholisták ,keserű,olcsó sör,tablettás bor literszámra ,kiegyensúlyozott étrenddel együtt /napi 1-2 kifli/ ,és élnek mint hal a vízben 85 évesen is.

2014. jún. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg az orosz halálozási statisztikát. Mármint a nők átlagos élettartamát.
2014. jún. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 intrepid ***** válasza:
A saját pénzéből iszik? Akkor mit foglalkozol vele?
2014. jún. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
van hogy a saját pénzéből de van hogy a kölcsönkér. Igazándiból masszivan 30 éve iszik. Külső jel talán annyi van hogy megnőtt a hasa, nade az ascites is mikor fog jelentkezni rosszullét formájában?
2014. jún. 24. 13:20
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi az az ascites? Én pincér vagyok,akinek olyan a genetikája annak meg se kottyan napi fél litykó rövid!!!
2014. jún. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ascites az hasviz, feltelik a has vizzel. Azért neki megkottyan, mert rendesen látszik rajta hogy piál, de igazán arra lettem volna kiváncsi, hátha van itt ápoló nő vagy egészségügyi dolgozó, ha a has kezdd puffadni akkor még kb. hány év, hogy az tünetet is okozzon.
2014. jún. 24. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!