Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen fültisztító folyadékot...

Milyen fültisztító folyadékot vegyek magamnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még arra is kíváncsi lennék, hogy milyen időközként lehet használni egy ilyen folyadékot? A fültisztító pálcikás módszerről szeretnék áttérni, mert úgy érzem, h nem tisztít rendesen, ráadásul most fülhallgatót is szeretnék használni a közeljövőben, így fokozottan fontos a higiénia (bár egyébként is az természetesen).

Előre is köszi a válaszokat :)



2014. jún. 24. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:

a heim pálos gégésszel beszélgettem erről nemrégiben - a baba fültisztítással kapcsolatban kérdezősködtem, mivel én még nem merek az egyévesemmel kísérletezgetni...


szóval ezt mondta a dokinéni

- a fül öntisztitó, a zsírral távozik belőle minden szennyeződés

- nem szabad fülpucolóval visszatömködni, csakis a külső részre szabad használni, ujjunkkal egy kendő segítségével (popsitörlő) lehet belekanyarintani a lyukba

- tilos bármiféle löttyöt befröcskölni (tengervizes és audispray-re konkrétan kérdeztem rá)


szóval a fül önmagát rendesen tisztítja.


csak a luknál óvatosan használd a pálcikát, de bele ne nyúlj mélyre vele. felejtsd el a tisztítószpéket.

a fürdőkádban áztasd a fejed és a füled, az nem tilos :)


mondjuk akkor, ha viszket belül a fül, hogy akkor lehet-e használni fültisztitó pálcikát... hát ugye tilos lenne, de mondjuk én nem bírom ki, hogy ne toljam oda :)

2014. jún. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ :)

De nekem pont azért kellene, mert ha beleteszem a fülembe a fülhallgatót, úgy érzem, h a fülzsírt is beletolom, és ott halmozódik... ezért gondoltam, h hetente 2-3 alkalommal a biztonság kedvéért csepegtetek bele valamilyen oldatot.

Ezt az öntisztító dolgot én nemigazán tapasztaltam amúgy :/

2014. jún. 24. 23:11
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig várom a válaszokat.
2014. júl. 1. 05:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!