Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, ha egy...

Mit gondoltok arról, ha egy ápolónő összejön egy orvossal? Mennyire lehet kihatással ez a munkára, illetve a munkahelyi kollektívára?

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, boldog párkapcsolatban élek, de mivel egészségügyben dolgozok, így láttam már ilyet, igaz nem sokszor, így merült el bennem a kérdés, hogy ez vajon mennyire etikus, avagy nem az, illetve hogy vajon hogy állnak ehhez más emberek?

Ami engem illet én nem jönnék össze alapból munkahelyről senkivel, de persze ez én vagyok. Nem ítélem el, ha valaki összejön egy orvossal, az Ő dolguk. Viszont kíváncsi vagyok mások véleményére is! :)


2014. jún. 25. 05:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes hogy nem sok iylet láűttál mert én nagyon sokat. Nem hatott ki a munkára. Pedig a legtöbb ne is párkapcsolat hanem szeretöi státusz. Megoldják hogy egyszerre ügyeljenek egyszerre vesznek ki szabadnapot stb. Mi a véleményem róla? Amig nem engem érint semmi (volt hogy az én családomat is érintette, édeapámnak évekig volt egy növér a szeretöje)
2014. jún. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sok boldogságot nekik. Én, ha szembejönne a szerelem, tuti xarnék bele, hogy mit szól a kollektíva és milyen kihatással van a munkára. (Már jártam is így amúgy.)
2014. jún. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!