Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pigmenthiányos, vitiligós...

Pigmenthiányos, vitiligós lettem most a nyáron mert sokat voltam a napon mit tegyek hogyan küzdjek meg ezzel, a lányok hogy fognak rám tekinteni így?

Figyelt kérdés
A csuklómon meg a halványam a szám szélén jeleny meg a folt. 23F
2014. jún. 25. 13:26
 1/2 valaki : ***** válasza:

Megértelek,most jöttem a dokitól 18/L

Én is vitiligós vagyok,de én pajzsmirigybaj miatt. Én a sminktetoválást választom szerintem,addig meg sminkelek.

Az én barátom nem foglalkozik vele egyszerűen nem érdekli. A lányok is így lesznek vele,nyugi.Tökéletes pasi csak a p*csáknak kell.

2014. jún. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia.:)

Az én párom is ebben a betegségben "szendved".

Én alapbol igy ismerkedtem meg vele ,hogy már ilyen volt...Neki az áll melletti része mind2 felöl és a száj széle. Eltudtam tekinteni ettöl a dologtol,mivel a belsőjével fogott meg. :)

Szerintem a lányok is simán eltudnak ettöl tekinteni...hiszen nem a te hibád ,hogy ez kialakult úgymondd. :)

2014. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!