Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A halott állatokkal mit...

A halott állatokkal mit csinálnak? (részletesen többi lent)

Figyelt kérdés

Most mondok egy példát:


Tegyük fel hogy elviszem a kutyámat az állatorvoshoz mert beteg vagy valami olyan baja van hogy muszáj elaltatni.Nem sikerül a műtét és meghal a kutyám.Ilyenkor az állatorvosnál marad a kutya és ők elviszik valahova,vagy vissza adják nekünk???



2014. jún. 26. 17:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Az tőled függ, normál esetben az orvos megkérdezi, hogy ott hagyjátok-e, vagy elviszitek és magatok gondoskodtok a végtisztességéről. Nekem személy szerint eszemben nem lenne ott hagyni, két kutyámat vesztettem már el, mindkettőt mi hamvasztattuk el és urnában visszakaptuk a hamvait.

Ha az állatorvosnál marad, akkor is az a hivatalos eljárás, ha jól tudom, hogy elhamvasztják, csak nem külön csak őt, hanem többet egyszerre.

2014. jún. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik. Ha azt választod, hogy otthagyod, akkor vagy fehérjefeldolgozóba kerül, vagy sok másik tetemmel együtt elégetik. Hazaviheted eltemetni (ha van hova, persze), létezik kisállattemető is, illetve több helyen el lehet hamvasztatni, mobil hamvasztók is működnek.
2014. jún. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!