Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen tüneteket...

Nektek milyen tüneteket okozott az epével kapcsolatos problémák? (fontos, részletesen)

Figyelt kérdés

Jó pár éve volt felpuffadásom, teltségérzésem és fájdalmaim egy esti zabálás után. Jobb bordaív alatti kellemetlen szúró fájdalmat éreztem. Úgy az utóbbi években annyira enyhén jelentkezhetett, hogy puffadáson és gyomorégésen kívűl semmit se éreztem és jó nagyokat zabáltam. Mostanában volt, hogy biciklizés közben hirtelen elfogott a gyengeség és hőhullámok gyötőrtek. Pár hete visszatérő hányinger jobb felső hasi fájdalmaim vannak, néha a lapockába sugárzik, és a csipőlapátba is. Ezeket a tüneteket kíséri jobb oldali alsó végtag fájdalom.


Labor alapján az összes májfunkcióm jó, a totál bilirubin szint középtartományban van, a direkt bilirubin szint pedig magasabb 7 + (1-5), kalcium is magasabb ami kövességet csinálhat.


Régen szedtem kálciumot és nem voltam tőle túl jól.


Bakteriális gyulladásom van ami rá mehet az epehólyagra?



Rokonoknak volt epekő, epehomok és epehólyagrák, tehát örökletes.


Ultrahang nem mutatott ki semmit, de ismerősnek is akkor láttak apró homokszemü köveket amikor már kutyapózban közlekedett.


Légyszi írjátok le, hogy nálatok mik voltak. (tünetek, diagnózis, műtét, mennyi ideig...)


2013. nov. 20. 14:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!