Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lenyelni a kapszulát?

Hogy tudnám lenyelni a kapszulát?

Figyelt kérdés

Én 16 éves vagyok de sosem szerettem a gyógyszert lenyelni , hacsak nem Algopyrin méretű, sőt meg azt is negyedelem neha.

De a kapszulát(ami olyan hogy a port egy műanyagszerű valami butkolja) azt nem tudom/merem. Valami tipp?



2014. jún. 27. 11:49
 1/4 anonim ***** válasza:
pedig az a legkönnyebb, gond nélkül lecsúszik. nem válik porrá, nem akad meg.
2014. jún. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg. Az igazi gondod hogy nem mered. Mostanra már bőven elég nagy vagy hogy simán le tudd nyelni.


Utoljára olyan 8-asként volt vele problémánk, akkor szétszedtük, mézbe kevertük a port - de az azért nem az igazi, mert nem jó helyen szívódik fel.

2014. jún. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is egy kapszulát sokkal könnyebb lenyelni, mint mondjuk egy nagyméretű tablettát, mert a kapszula picit rugalmas és jobban is csúszik. Szétszedni inkább ne szedd szét, mert akkor lehet, hogy hiába veszed be, nem fog hatni, vagy nagyobb valószínűséggel okoz mellékhatásokat a gyógyszer.

Szerintem szánd rá magad és úgy indulj neki, hogy fog ez menni! ;)

2014. jún. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lehet hogy hulyeseg de amikor kisebb voltam ez volt velem is a problema mi ugy oldottuk meg hogy gesztenyepurebe beleraktuk golyot csinaltunk es ugy lenyeltem;)
2014. júl. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!