Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírok aludni, de alig...

Nem bírok aludni, de alig bírom nyitva tartani a szemem és fáradt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Minden nap min.2 órát forgolódok az ágyban,mielőtt elalszok és vagy 3x felébredek éjszaka. Reggel meg mint a mosott sz_ar. Próbálok nem gondolni semmire és elaludni,a párnám is jó, a hőmérséklet is, minden, de nem bírok elaludni..és ez lassan rámegy mindenre.
2010. jan. 5. 09:47
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

Nekem ilyen akkor szokott lenni, ha sok gondom van, vagy valami miatt ideges vagyok...lehet, hogy megpróbálsz nem gondolni semmire ami nem jó, de legbelül lehet, hogy stresszelsz...ettől is lehet:)vagy ha késő éjszaka eszel, sok koffeines dolgot iszol...most ez egy ilyen időszak, másnál is előfordul:)majd elmúlik, ne aggódj:)sok minden befolyásolhatja az alvásunkat, akár az időjárás is...:)

2010. jan. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Majd elmúlik..aham,ez már jó néhány hónapja tart.
2010. jan. 5. 10:13
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor elnézést:)én csak a tapasztalatomat írtam le...de sztem akkor is "belső" idegesség lehet az oka...de ha ennyi ideje nem múlik, akkor lehet, hogy érdemes lenne elmenned egy kivizsgálásra:)vagy még hátha ír ide valaki, akinek volt már ilyen problémája:)
2010. jan. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,köszönöm így is a választ! Csak már annyira nyomasztó ez az egész :( És kivizsgálás után mi lenne? Felírnának pár pirulát? Azt szeretném elkerülni..
2010. jan. 5. 10:41
 5/8 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy haragszom:)elhiszem, hogy nem túl kellemes ez a helyzet:)igazából nem tudom...lehet felírnának valami gyógyszert...nem dolgoztál mostanában túl sokat?vagy nem jött össze most sok rossz?lehet nagyon kimerült a szervezeted és így reagál rá...egy kis kényeztető masszázs, wellness napok lehet jót tennének:)

Én kívánok Neked mielőbbi jobbulást és egy kiadós, jó alvást:)

2010. jan. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor is, ha reggel nem időre kell kelned?
2010. jan. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor is..
2010. jan. 6. 12:43
 8/8 anonim ***** válasza:
En is igy vagyok. Es amikor mar majdnem elalszom akkor felebreszt egy krva kocsi aminek hajnal 1kor kell mennie valahova. Miert nem alszanak ezek az emberek, valakinek mindig mindenhova mennie kell egy krva kocsival.
2012. ápr. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!