Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Napokota est csinálja egyszerü...

Napokota est csinálja egyszerüen nem tudom tartani a napirendet mit csináljak csak ordit ha aludni kel menni 13 honapos?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 11:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor kell altatni, amikor álmos, nem akkor, amikor a napirendben "ez a pont jön". A napirend amúgyis egy képlékeny dolog, máról holnapra teljesen megváltozhat.
2010. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk tök ugyanez a helyzet. Hányszor alszik 1 nap? Az enyém még 2x, próbálom átállítani az 1-re hátha akkor könnyebben elalszik de az még néha kevésnek tűnik.

Van hogy kapálózik és ordít mint egy kis őrült de ha sikerül megnyugtatnom nagy nehezen akkor pillanatok alatt elalszik. Én sem tudom a megoldást, várom az ötleteket.

2010. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!