Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Sérvem lehet vagy mitől fáj a...

Sérvem lehet vagy mitől fáj a derekam?

Figyelt kérdés
Szóval 21 éves vagyok és küzdősportot űzök.Minimálisan mindig is fájt a derekam de sokszor ezt észre sem vettem,viszont most egy 3-4 hónapja nagyon fáj a jobb oldala a derekamnak egész lennt a csípőlapát vagy nem tudom mi annak a csontnak a neve és szinte érzem egy sugárban,hogy fáj.Már a sima sétálásnál is érzem edzésen ütni viszont nem tudok mert ahogy fordul a csípőm benyilal.Ha a előre tolom a csípőm akkor a farcsontom is fáj.Sok masszőrnél,csontkovácsnál voltam de semmi eredmény.22 én megyek traumtológiára röntgent készíteni.A fájdalom nem sugároz végtagokba és zsibbadás sincs ezért is nem vagyok benne biztos,hogy valamiféle sérv.Gyógytornát ha csinálom az is nagyon fájdalmas és eredménytelen.Mi lehet ez és mit tegyek ?.
2014. jún. 30. 12:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel enyhe derincsérv, azaz a csigolyák közti porckoron ellapulása és kiboltosulása, ami a gerincből kifelé futó idegeket mechanikusan nyomja.
2014. jún. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!