Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem szimetrikus a testem, de...

Nem szimetrikus a testem, de nincs gerincferdülésem. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nem rég óta járok konditerembe, és elkezdtem dokumentálni a változást, azonban észrevettem,hogy valami nem stimmel.

Leginkább a mellbimbómnál lehet észrevenni,hogy az egyik lejjebb van, de maga a mellizom is érdekes formát öltött.


[link]


[link]


Még 1-2 éve jártam orvosnál, ő megemlítette,hogy érdekes,hogy az egyik mellem lejjebb van mint a másik, főleg azért mert nincs gerincferdülésem,se lúdtalpam.

Viszont az egyik vállam is lejjebb van mint a másik, és semmilyen törésem nem volt még.


Engem elkeserít,ugyanis rendőri vagy katonai pályára szeretnék lépni a közeljövőben, azonban ilyen asszimetrikus testtel csak annyit fognak mondani,hogy viszontlátásra.

Mivel szakorvosnál még nem jártam ezzel, szeretnék elmenni, de nem tudom,hogy pontosan hová menjek?Mármint melyik szak vizsgálja ezt, ahol segíthetnek?Esetleg tud valaki valami biztatót mondani?(ha nem is biztatót de valamit)


2014. jún. 30. 16:57
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!