Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anapent szabad befecskendezni...

Anapent szabad befecskendezni csak úgy?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel kosárlabdázok, egy kis adrenalin löket sokat segítene a sport teljesítményemen, könnyebben felismerném a helyzeteket stb. Találtam az interneten ezt az Anapen nevű adrenalin injekciót és az lenne a kérdésem hogy mi történne hogy csak úgy befecskendezném? Vagy van valami kisebb adrenalin adagoló ami kisebb adag vagy valami?

2014. júl. 2. 00:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kellene. Egyrészt csak szakorvos írhat fel anapent, pontosan azért, mert nem veszélytelen gyógyszer. Másrészt, ha kerested az interneten, akkor láthatod, hogy nem 200 forintba kerül egy adag. Harmadrészt ez doppingolásnak számítana, ami miatt a kosárcsapatból azzal a lendülettel repülnél is, ha kitudódna. Ne tedd tönkre az egészséged azért, hogy jobban teljesíts a pályán, mivel ez azzal járna, hogy a szívedet jobban dolgoztatnád, mint kellene. Gondolom te is hallottál már a sportolók hirtelen haláláról, amikor meccs közben összeesnek és meghalnak. Szerintem te nem szeretnéd azt kockáztatni, hogy veled is megtörténjen.
2014. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!