Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt ürül ki az...

Mennyi idő alatt ürül ki az alkohol TELJESEN a szervezetből? És egy erősebb gyógyszer?

Figyelt kérdés

Jövőhét hétfőn kell abbahagynom az antibiotikumot (ez már a második adag volt, mert az első nem segített), és hétvégén barátnőmnek szülinapja lesz...nyilván nem egy alkohol mentes buli, viszont rá másfél hétre meg vérvételre kell mennem, hogy megnézzék a májfunkciómat (vagy mit), hogy mennyire készített ki a gyógyszer...

Természetesen már azzal is vannak rossz érzéseim, hogy a gyógyszerekre innék, mert nem tudom, hogy öt nap alatt kiürül-e a szervezetemből teljesen, de vérvételre se mehetek majd úgy, hogy előtte leterheltem alkohollal a szervezetem...


Légyszíves értelmes (vagy legalábbis komoly) válaszokat írjatok csak...

19N


2014. júl. 2. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért is kell alkoholt inni, ahhoz, hogy jól érezd magad?
2014. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulnod: DE, megy a buli alkohol nélkül is.
2014. júl. 2. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem innék alkoholt antibiotikumra, mert bizonyos antibiotikumok "összevesznek" az alkohollal és már kis mennyiségű alkoholtól is rosszul fogod magad érezni, olyan leszel, mint aki másnapos. Szerintem hagyd most ki az alkoholizálást, tudom rossz lesz, hogy körülötted mindenki ihat, de gondolom te sem szeretnél rosszul lenni.
2014. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)


A szervezetem (sajnálatos módon) már eléggé hozzászokott, hogy gyógyszerre is jön az alkohol, igazából most a vérvétel miatt aggódok csak...szóval szerintem tényleg hanyagolni fogom az ivást akkor...


És bár köszönöm a másik két hozzászólást is, de nem arra voltam kíváncsi, hogy ki mennyire tartja helyesnek az én bulizáshoz való hozzáállásomat...barátnőmet nem akarom cserben hagyni, ezért megyek csak el, de az érdeklődési köröm teljesen eltér az ottani emberekétől (anime/manga/pc játékok - egyikkel se élek és nem is szeretem őket), másrészt lesz ott néhány olyan ember, akikkel nem vagyok jóban...

És úgy érzem, hogy fiatalkori "tapasztalataimra" (hülyeségeimre) alapozva én már rég tudom, hogy hogy tudok kikapcsolódni - ismerem a határaimat is...:)

Mindenesetre örülök, hogy a második hozzászóló tud alkohol nélkül is szórakozni tőle teljesen távol álló közegben is, én nem ilyen vagyok...

2014. júl. 2. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!