Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az gond ha 55kg vagyok?...

Az gond ha 55kg vagyok? (167cm) többi lent

Figyelt kérdés
14éves lány vagyok,versenyszerûen úszok napi 2edzésem van... és 55kg vagyok.... kocka hasam van de nem látszik mert belepi a "háj"....mások már mondták h nagyon izmos vagyok de néhányan mâr lekövéreztek.

2014. júl. 2. 21:17
 1/5 anonim válasza:
Hogy lehet Kocka hasad és rajta hájad??
2014. júl. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér disznó csak nem látszódnak a kockák
2014. júl. 2. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:

dehogy, ez egy teljesen normális testsúly

biztos hogy nem vagy kövér, se hájas

ennyi edzés mellett biztos jó alakod van

2014. júl. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan nem vagy kövér, ha izmos vagy akkor pláne. Max nem vagy szálkás.
2014. júl. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

hmm, A kocka has (six-pack) attól kockahas ha látszik. Akkor annyit, hogy izmos a hasad. Ne akarj kockákat egyébként, szerintem undorító egy nőnek. Nekem személy szerint olyan alkatom, genetikám és csontozatom van. Ami nehézzé teszi a fogyásom, hidd el én is eléggé izmos vagyok. Bőven jobban mint az átlag. De még sem látszik annyira, mert van rajtam pár kiló. Egyébként így nem tudunk ítélkezni, mert ehhez látnunk kellene téged elsősorban.

16/F

2014. júl. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!