Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nektek milyen a székletetek?...

Nektek milyen a székletetek? (Egészségügyi szempontból)

Figyelt kérdés
Szóval könnyen kijön, szinte folyik(de nem hasmenés hanem az átlagos) vagy olyan mint a német brikett? :D Erőlködni kell vagy csúszik mint egy jó sör? :D
2014. júl. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól hogy elözö nap mit ettél,de ha nagy beteg vagy akkor a kaki is adhat támpontot. A jó kaki barna szinü természetesen nem kell erölködni vele,van textúrája vagy is kemény állagú de mégis könnyen kicsúszik,nekem nagyjából ilyen. Ha sok zsírt eszel lehet sárgás,vagy sötét barna feketés ez függ attól hogy mit ettél.
2014. júl. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Atyaég! Te boldogabb leszel attól, ha megmondom, hogy milyent kakálok? :-DDDD
2014. júl. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában fekete :D miután alacsony a vasszintem és vastablettát kell szednem. Általában könnyen kijön.
2014. júl. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2. igen erre utazom tudod vannak a pszichopaták és vannak az elképzelhetetlen dolgoktól kielégülők nah én ilyen vagyok. :D Te állat egészségügyi szempontból kérdeztem. :D
2014. júl. 3. 18:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Talán statisztikát vezetsz róla, hogy hány brikettes, hány folyós és haány átlagos van? :D

Kérdem én az állat. :-)

2014. júl. 4. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erről fantáziálgatok te állat! :D
2014. júl. 4. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!