Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A drogériákban kapható kis...

A drogériákban kapható kis (kb.50 ml) kézfertőtlenítők milyen illatúak?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lehetőleg NEM alkohol vagy mosogatószerre emlékeztető citromos illatút a táskámba.

Úgy tudom, a The Body Shop-ban lehet kapni kókuszillatút meg még nem tudom milyet, de hasonlót tudok szerezni Müllerben, Rossmannban, dm-ben?


Előre is köszönöm.



2014. júl. 4. 14:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a dm sajátmárkásat szeretem, annak nem citromillata van hanem csak simán "tiszta" illatú, de szerintem nehéz lesz olyat találni, aminek kicsit sincs alkoholillata, mivel kb csak alkohol van bennük. A body shoposok is alkoholos illatúak, csak emellett pl. kókuszos is. De drogériákban is vannak illatosítottak, mint pl a már említett balea, vagy a higeen-ből is elég sok illat van, de mindnek lesz egy alkoholos alapillata.
2014. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ha nem csak az alkoholt lehet rajta érezni, akkor az tökéletes :)
2014. júl. 4. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!